Jakub Novotný

Studenti budou maturovat, už mají vybranou vysokou

Maturita je za dveřmi, a tak jsem se zeptal několika studentů GOB, proč a jaké předměty si vybrali pro svou zkoušku, jestli zvolili ve společné části nižší nebo vyšší úroveň, či jak moc ovlivnilo místo výběr školy.

Promenádu prasete po Třešti ukončila až policie

Úsměvy dětí, strach ve tvářích rodičů, senzaci v očích fotografů, studený pot na čelech policistů. To vše měl na svědomí kříženec prasete divokého, který se 13. března 2012 v odpoledních hodinách proháněl třešťskými ulicemi.

Bezmála každý desátý gymnazista páchne, jelikož mu chybí základní znalosti o deodorantech

Každým dnem se potýkáme s problémem, který je zobrazen v reklamách – krásný mladý muž jde s ženou do kina, obejme ji, když v tu chvíli jeden z nich zjistí, že má propocené nevonící triko. A problém je na světě. Určitě se již něco podobného každému stalo, a proto se dnes pokusím vysvětlit, jaký přípravek k čemu slouží, jak funguje, jaké jsou jeho výhody a nevýhody, nebo jen přinést výsledky testu.

Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění

V pátečních odpoledních hodinách na Gymnázium Otokara Březiny v Telči dorazil technik, který síť připravil na spuštění. Zástupce ředitele, Ing. Bohumír Krejčí, avizoval, že fungovat bude od pondělí