VIDEO: Naše škola: Gymnázium Telč odkrývá komické záběry střižny. V "péefku"

Rok s rokem popošel a je tu bilancování práce redakce, to si však vyříkáme interně. Abychom však nebyli za nezdvořáky, ale byli před zdvořáky, měli bychom vám srdcatě popřát jak k Vánocům i do nového šťastného roku. Nechť se tak, prosím, stalo. Dárkem buďtež následující video.

PF 2013. Zdravíčko a štěstíčko, písíčko i pivečko.

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Děkujeme především naší škole, která Naší školu vydatně podporuje, resp. na jejích materiálních základech projekt hyperlokálního zpravodaje přímo stojí.

Dále nesmíme nezmínit naše sponzory SOMTservis a SOMTnet. Bez jejich podpory by nemohl hyperaktuální internetový zpravodaj Naše škola fungovat.

Nevíce malý dík patří našim drahým maminkám, tatínkům, bratříčkům, sestřičkám a dalším, které bych nerad opomněl jmenovat.

1 komentář k "VIDEO: Naše škola: Gymnázium Telč odkrývá komické záběry střižny. V "péefku""

anonymous (bez ověření) se projevil(a) dne 31 Prosinec, 2012 - 17:37:

LOL, pěkné jsou ty grimasy pána lesů, když obdrží ten dárek :-)