Naše škola: prosincové číslo už brzy!

Měsíc odtekl jak voda z umyvadla s nezaneseným sifonem, a je tu další vydání Naší školy ! V současné době probíhají poslední úpravy, kontroly a korektury. V pátek, pokud nám do té doby nezasněží tiskárna, vložíme do třídních knih GOB a SOŠ čerstvě secvaknuté ještě teplé plátky plné velice zajímavých rozhovorů, reportáží či fotografií.

Prosincové číslo je výsledek měsíční práce 13 studentů a studentek, 2 gymnaziálních učitelů a obrovské podpory Naší školy naší školou. Není to však všechno, při tvorbě časopisů jsme se tázali i vás, studentů, či kantorů.

A jelikož samochvála páchne a současně se člověk musí pochválit sám, neboť to za něj nikdo jiný nespáchá, musím říci, že toto vydání není vůbec špatné Tongue out.

Zkrátka udělejte si trhací kalendář, odstřihávejte, nezraňte se, napjati očekávejte a hlavně si v pondělí nezapomeňte brýle, ať hlasité předčítání méně dioptrijního lavičního souseda neruší jistě zajímavý výklad našich učitelů.

Poznámka na konec, pokud čítáte řádky Naší školy v naší škole v hodině, čiňte tak velice opatrně, snažte se, aby na to učitel nepřišel. Buďte k nim tolerantní, i oni by si, místo krvácení inteligence vykládáním látky do dubů a házení perel studentům, rádi časopis přečetli.

Vyčerpal jsem dnešní básnický, resp. prozaický apendix, takže se se čtenářem nějak solidně rozloučím, než nachápám více škrtů než úšitků.

Úpa mocinki wás všecki lafínkuju,.. xD xD xD ,...

(pozn. autora, autor není člověk, ale ajťák, berte tedy jeho popis událostí s rezervou)

1 komentář k "Naše škola: prosincové číslo už brzy!"

lukasv se projevil(a) dne 18 Prosinec, 2010 - 16:27:

Zdrávte,

tak další číslo je již hotovo, jednotlivé výtisky se nudí ve třídnicích ve sborovně a velice se těší, až z nich budou studenti hltat..

těšíme se na vaše ohlasy Smile

Mějte se!