zimní stadion

VIDEO: Studenti i učitelé hráli hokej, vyhráli maturanti

Zatímco někteří studenti připravovali tradiční studentský ples, který se letos koná v Třešti 26. prosince 2011, zbytek školy sehrál důležitou roli na zimním stadionu. Přinášíme vám videoreportáž z průběhu dopoledního hokejového turnaje, který proběhl ve čtvrtek 22. prosince 2011.

Telčský zimák má nové vedení, vstupuje do nové sezony

V loňském vydání Naší školy jsme vás informovali o chodu sportoviště v Telči. S další zimou je tu i nová sezona, která byla na zimním stadionu zahájena prvním listopadovým dnem.

Vánoční hokejový turnaj bude letos potřetí

Vánoční hokejový turnaj mezi týmy studentů vyššího gymnázia, střední odborné školy a kantorů proběhne ve čtvrtek 22. prosince 2011.

Pád vzrostlé lípy životy neohrozil

Vzrostlá lípa srdčitá na hrázi Ulického rybníka, v těsném sousedství telčského zimního stadionu, se minulý týden vyvrátila. Naši školu o tom informoval student ZŠ Hradecká v Telči. Uvedl, že pád stromu nejspíše zapříčinil silný vítr a silně podmáčené okolí. Při nehodě nevznikly žádné škody na majetku, nikdo nebyl zraněn. Pracovníci města několikametrový strom odklidili v průběhu minulého týdne.

Telčský zimák zachráněn

Bruslit se bude do konce února! Naše škola zjišťovala, jak je to ve skutečnosti s osudem místního zimního stadionu. Při rozhovoru s Františkem Čermákem, předsedou SK Telč jsme zabrousili také do oblasti údržby ledu a fungování stadionu.